Start POS, Android cihazlarda ve PC de çalışan mobil satış sistemi uygulamasıdır. 500 den fazla Restoran, kafe, pastane ve otellerde kulanıcı. Gün özeti, satışlar, tahsilat ve gün sonu rapor ve analizleri içeren gelişmiş raporlama.

 

 

Masa ve adisyonlarınızı yönetim  

Ekranda anında açık veya boş masalara dokunarak sipariş almaya başlayın. Masalarınızdaki açık siparişleri, açılış zamanları ve toplam sipariş tutarları ile birlikte görüntüleyin.

Masa taşıma ve birleştirme

Masaları siparişleriyle birlikte diğer masalara taşıyın, dilerseniz masaları birleştirin. Sizi sürekli ziyaret eden müşterilerinizin isimlerine özel masalar oluşturun.

Ödemeler ve cari hesaplar

Masanın hesabını yazdırmak veya ödeme almak için tek dokunuşla masayı seçin. Ödemeleri nakit, kredi kartı, ticket vb. türlerde bütün veya parçalı olarak alın veya bir cari hesaba borç olarak aktarın.

 

Gelişmiş raporlar ve analizler

Günlük iş sürecinizin sonunda gün özeti, satışlar, tahsilat ve gün sonu vb. rapor ve analizleri içeren gelişmiş raporlama özellikleri sunuyoruz.

Satış analizi

Gün içerisinde gerçekleşen ürün satışlarınızı görsel grafikler ve raporlar üzerinden analiz edin. Gün sonu, adisyon, satış ve tahsilatlarınızı raporlayın, yazdırın.

Cari hesap ve kasa hareketler

Cari hesaplarınızı oluşturun, bu hesaplara bağlı alacak ve borçlarınızı takip edin. Gün içerisinde gerçekleşen kasa hareketlerinizi inceleyin.

Stok yönetimi

Ürün ve hammadde stoklarınızı takip edin, stok hareketlerinizi gözlemleyin, periyodik sayımlarla stoklarınızı doğrulayın.